Kryefaqja Etiketat Ja lista

Etiketë: ja lista

Si i ekzekutoi Mehmet Shehu pa gjyq 22 djem dhe burra...

Për këtë krim ende flitet, pasi humbja ishte e madhe, thuajse në çdo shtëpi që kishte fshati Peshk i krahinës së Martaneshit u vra...

MË TË LEXUARAT

NDIHMO
Translate »