Kryefaqja Etiketat Dom Luigj Prendushi

Etiketë: Dom Luigj Prendushi

Dom Luigj Prendushi, nga katedrat e Piemontes tek ekzekutimi prej komunistëve

Historia e njërit prej klerikëve që u pushkatua në diktaturë dhe që u shenjtërua  nga Papa Françesku më 5 nëntor 2016 Dom Luigj Prendushi, ishte...
NDIHMO
Translate »