Kryefaqja Etiketat 30 të pasurit që u vranë

Etiketë: 30 të pasurit që u vranë

Krimet, lista me 30 të pasurit që u vranë dhe grabitën...

Edhe pse nuk ishin përfshirë kundër sistemit, ata u ekzekutuan, dënuan dhe internuan, pasi ishin të pasur dhe iu sekuestrua çdo pronë e luajtshme...
NDIHMO
Translate »