Kryefaqja Etiketat Poezite

Etiketë: poezite

100 vjetori i poetit/ Stuhia e shtatorit dhe dashuria e çiftit...

Sot shënohet 100-vjetori i Zef Zorbës, një poet i rrallë, vargjet e të cilit i kapërcyen kufijtë fizikë e kohorë. Është quajtur poeti hermetik,...
NDIHMO
Translate »