Kryefaqja Etiketat Plug Gradishtë

Etiketë: Plug Gradishtë

4-vjeçarja e internuar dhe fisnikët e Kalasë së Beratit

Ishte një natë e ftohtë dhjetori kur Xhani 4-vjeçare u gjend papritur në një shtëpi në Kalanë e Beratit. Nuk e dinte pse kishte...
NDIHMO
Translate »