Kryefaqja Etiketat Pasqyrë e Thyer

Etiketë: Pasqyrë e Thyer

Pasqyrë e Thyer - Spaçi

''Spaçi nuk ishte burg, ishte kamp shfarosjeje shpirtërisht, mendërisht dhe fizikisht.. Ferri i Dantes është parajsë!'' Të gjithë kemi dëgjuar për burgun e Spaçit, si...

MË TË LEXUARAT

NDIHMO
Translate »