Kryefaqja Etiketat Parada e “heronjve” komunistë shkakton indinjatë tek ish-të përindjekurit politikë

Etiketë: Parada e “heronjve” komunistë shkakton indinjatë tek ish-të përindjekurit politikë

Parada e “heronjve” komunistë shkakton indinjatë tek ish-të përndjekurit politikë

Në prag të 75 vjetorit të Çlirimit, më 29 Nëntor, qeveria dhe pushteti vendor kanë vendosur në bulevardin kryesor të Tiranës, fotot e disa...
NDIHMO
Translate »