Kryefaqja Etiketat Kampet e punës

Etiketë: Kampet e punës

Burgjet dhe kampet e punës në Shqipëri, 1944-1991

Lista e të gjithë burgjeve të mbyllura dhe kampeve të punës ku vuajtën dënimin të burgosurit politik shqiptarë gjatë periudhës 1944-1991   Burgjet Burgu nr.1 Peshkopi, vitet...
NDIHMO
Translate »