Kryefaqja Etiketat Behar shtylla

Etiketë: behar shtylla

Dokumenti i qeverisë amerikane 1955/ Ja si i shfrytëzon Enver Hoxha...

“Qeveria shqiptare, kërkon punë të detyruar nga personat kundërshtarë politikë dhe “dembelë”, shumica e të cilëve janë nga klasa ish-borgjeze ose pronarë tokash. Veç...
NDIHMO
Translate »