Kryefaqja Etiketat Avdi Gjana

Etiketë: Avdi Gjana

Dhjetor 1969/ Gjyqi ndaj Raif Elezit dhe 10 kuksianëve të tjerë

Gjyqet popullore dhe dhuna e “masave punonjëse” ndaj njerëzve të pafafjshëm të akuzuar për agjitacion e propagandë Një shfaqje brutale e sjelljes së "masave të...
NDIHMO
Translate »