Kryefaqja Etiketat Armiku i klases

Etiketë: Armiku i klases

Kur Spiro Moisiu denoncoi korrupsionin në radhët e partizanëve

Propaganda komuniste me “Kanan Tafilin” dhe faktet që e rrëzojnë atë   Në luftën Antifashiste nacionalçlirimtare, populli shqiptarë u angazhua me sa mundësi kishte, edhe...
NDIHMO
Translate »