Kryefaqja Etiketat Ahmet Hoxha

Etiketë: Ahmet Hoxha

Kërkimet për viktimat e zhdukura të komunizmit, peng i përplasjes mes...

Tri dekada pas rënies së komunizmit, familjarët e personave të zhdukur kërkojnë ende të mësojnë se si u vranë dhe ku u varrosën të dashurit...
NDIHMO
Translate »