Kryefaqja Etiketat Xhaferr Pogaçe

Etiketë: Xhaferr Pogaçe

Ja kush ishin dy komandantët e kampit të Tepelenës që  dhunuan...

Kush ishin Xhafer Pogaçe dhe Haki Ibrahimaj. Profilet e një karrierë të ulët, mbushur me injorancë  dhe krime. Tipari i shumë kriminelëve të diktaturës...

Qamil Merlika: Ju rrëfej si vdiqën fëmijë e pleq në kampin...

“Kam parë me sytë e mi, kur vdiq nëna e Prenk Pervizit. Ajo nanë që i kishte dhënë bukë gjithë Veriut, vdiq vetë urie” Një...
NDIHMO
Translate »