Kryefaqja Etiketat Tuk Jakova

Etiketë: Tuk Jakova

Dhjetor 1944, Tuk Jakova: Si e gjetëm Shkodrën pas ikjes së...

Letra e 6 dhjetorit ku zbulohet aktiviteti i komunistëve pas hyrjes në Shkodër dhe arrestimet e bëra që në ditët e para… Kjo letër e...
NDIHMO
Translate »