Kryefaqja Etiketat Simon Prifti

Etiketë: Simon Prifti

Simon Prifti/ Armik i popullit në moshën 3-vjeçare

“Ne mblidhnim fletët e panxharit të lopëve i zienim pa kripë e pa vaj dhe i hanim. Këto patën një veti që krijuan një...
NDIHMO
Translate »