Kryefaqja Etiketat Simon Miraka

Etiketë: Simon Miraka

“Shkova fëmi dhe u ktheva plakë... 45 vite në internim.. u...

Është historia e Klora Merlikës, simboli i mbijetesës në kampet e internimit, atje ku shkoi fëmijë e kaloi 45 vite të jetës, ku pa...

MË TË LEXUARAT

NDIHMO
Translate »