Kryefaqja Etiketat Saharaja

Etiketë: Saharaja

Ekzekutimi i poetëve

40 vjet pas pushkatimit, ja vargjet e guximshme të Vilson Blloshmit Kete vit u shënua 40-vjetori i ekzekutimit të dy poetëve Vilson Blloshmi dhe Genc...
NDIHMO
Translate »