Kryefaqja Etiketat Panajot Plaku

Etiketë: Panajot Plaku

I pushkatuam fshehurazi, buzë liqenit të Ohrit, një natë dhjetori më...

Ngjarja makabre e shefave të Sigurimit, zbulohet në një dokument sekret dërguar Enver Hoxhës në komitetin Qendror, dy vjet pas kryerjes së ekzekutimit... Kjo është...

Muret e qelisë ishin të shkruara me gjak: “Amanet fëmijët, nesër...

Ndrekë Bazhdari: Isha vetëm 17 vjeç kur para meje u shfaq një burrë dhe më tha: “Unë jam Feçor Shehu. Në emër të Popullit,...
NDIHMO
Translate »