Kryefaqja Etiketat Namir Lapardhaja

Etiketë: Namir Lapardhaja

Kur dënohej “Bashkimi shqiptar” në Berat

Nga Namir Lapardhaja Prokurori: “Kanë propaganduar me çdo mënyrë kundër reformave të pushtetit si dhe kanë nxitur për një luftë botnore të re dhe me...
NDIHMO
Translate »