Kryefaqja Etiketat Kol Prela e Pjetër Pali

Etiketë: Kol Prela e Pjetër Pali

Mars 1948/ Pushkatimi i 4 klerikëve dhe 12 kryengritësve të Postribës

Një shi i imët i shtohej atij sfondi vajtues në orët e para të mëngjesit... Ashtu flokëthinjur, të lidhur pranë njëri-tjetrit, klerikë, myslimanë e...
NDIHMO
Translate »