Kryefaqja Etiketat KloraMerlika

Etiketë: KloraMerlika

Fotot e rralla, jeta në internim e Klora dhe Fatos Merlikës,...

Jeta në internim, ku mijëra shqiptarë provuan persekutimin e diktaturës më të egër, do të dukej si një legjendë,  nëse do të kishim vetëm...

ME TE LEXUARAT

DHURO
Translate »