Kryefaqja Etiketat Kampi shtyllas

Etiketë: kampi shtyllas

1954, të burgosurit e kampit Shtyllas si do arratiseshin përmes një...

Tentativa për t'u arratisur drejt Greqisë, ndalimi i tyre dhe ridënimi i 8 të burgosurve shqiptarë e grekë... Kampi Shtyllas, Fier. Qershor 1954. Një grup...
NDIHMO
Translate »