Kryefaqja Etiketat Kampi i Vlashukut

Etiketë: Kampi i Vlashukut

Doktor Isuf Hysenbegasi, engjëlli vishet me bluzë të bardhë

Doktor Isuf Hysenbegasi, edhe pse i dënuar, nuk hoqi  asnjë ditë dorë nga ai që në kushtet e infermierive të zbrazëta të kampeve të punës,...

Jani Konomi, avokati i burgosur që i shpëtoi jetën fëmijës së...

Nga Shpendi Topollaj Fisniku dhe horri Kur e dëgjon për herë të parë emrin Kampi i Vlashukut, sepse pandeh se po flitet për ndonjë kamp pushimi....
NDIHMO
Translate »