Kryefaqja Etiketat Jani Konimi

Etiketë: Jani Konimi

Jani Konomi, avokati i burgosur që i shpëtoi jetën fëmijës së...

Nga Shpendi Topollaj Fisniku dhe horri Kur e dëgjon për herë të parë emrin Kampi i Vlashukut, sepse pandeh se po flitet për ndonjë kamp pushimi....
NDIHMO
Translate »