Kryefaqja Etiketat Inxhinieret e Maliqit

Etiketë: Inxhinieret e Maliqit

Dokumenti i 1946/Dekreti i vdekjes për grupin e inxhinierëve të Maliqit

Ja dokumenti i 1946 ku zbardhet dekreti i dënimit me vdekje të inxhinierëve të Maliqit. Edhe pse ata këmbëngulnin për pafajësi dhe kërkonin tu...
NDIHMO
Translate »