Kryefaqja Etiketat Idriz Hoxha

Etiketë: Idriz Hoxha

Komunistët shkurt 1945: Burgjet janë plot, këta 50 armiq çojini në...

Lista me 50 të burgosur që regjimi vendosi t'i cojë në internim në shkurt 1945. Mes tyre fëmijë dhe përkrahës të nacionalistëve, kundërshtarë të...

MË TË LEXUARAT

NDIHMO
Translate »