Kryefaqja Etiketat Haxhi lleshi

Etiketë: Haxhi lleshi

Enver Hoxha në shtator 1943: Duhet ta marrim gjithë pushtetin e...

Dokumenti që dëshmon se PKSH gjatë pushtimit nazist, kishte qëllim vetëm të instalonte diktaturën e ta kishte pushtetin vetëm në duart e saj, duke...

Bilanci i frikshëm: Vetëm banorët e fshatin Mursi, kryen 1200 vite...

Rrëfimi i Andrea Gjikës: Internimi në Krujë, më pas në Valias, Cërrik të Elbasanit, në Dukat të Vlorës dhe në fund në Borsh. Si...
NDIHMO
Translate »