Kryefaqja Etiketat Gjon Karma

Etiketë: Gjon Karma

1948, dosja e rrallë e dënimit të 10 priftërinjve, 3 prej...

Dosja e rrallë e gjyqit të 10 priftërinjve; si u pushkatuan 3 prej tyre dhe dënimi i parë i At Zef Pllumit. Fjalët e...
NDIHMO
Translate »