Kryefaqja Etiketat Gjok Nik Nika

Etiketë: Gjok Nik Nika

Shkodranët e pushkatuar nga komunizmi, që nuk iu dihet varri

Këshillit të Ministrave firmosi pak ditë më parë, marrëveshjen mes qeverisë shqiptare dhe Komisionit Ndërkombëtar për Personat e Zhdukur (më tej: ICMP) për nisjene...
NDIHMO
Translate »