Kryefaqja Etiketat Feti Disdari

Etiketë: Feti Disdari

Komunistët shkurt 1945: Burgjet janë plot, këta 50 armiq çojini në...

Lista me 50 të burgosur që regjimi vendosi ti cojë në internim në shkurt 1945. mes tyre fëmijë dhe përkrahës të nacionalistëve , kundërshtarë...
NDIHMO
Translate »