Kryefaqja Etiketat Dul rjolli

Etiketë: Dul rjolli

Bedrie Ashiku, shkodrania që u torturua, u burgos dhe u internua...

Një copëz nga historia rrënqethëse e burgosjes dhe internimit të grave e vajzave të Shkodrës, në vitet e para të represionit komunist Tortura ndaj vajzave...
NDIHMO
Translate »