Kryefaqja Etiketat Dod Nikoll Preng LLeshi

Etiketë: Dod Nikoll Preng LLeshi

Dod Nikoll Preng LLeshi/ Fillova punë pa mbushur 16 vjeç

"Buka ishte e trashë, e thyeje bukën e coptonim dhe e hanim. Pa bërë 16 vjeç punonim 6-8orë. Një vit shkollë kam bërë në...
NDIHMO
Translate »