Kryefaqja Etiketat Bushat

Etiketë: Bushat

Komunistët në Koplik: Pushkatuam një partizan se dekonspiroi parrullën

Raporti i 8 shkurtit '45/ "Ekzekutuam edhe Luc Gjeto Lekën kishte “mbajtur të fshehura dy murtaja të lehta dhe një mitralos të rrëndë, të cilat...
NDIHMO
Translate »