Kryefaqja Etiketat Bektashinjte

Etiketë: Bektashinjte

Dokumente të rralla të vitit 1955: Si ndikoi Moska për zhdukjen...

Feja dhe besimet në Shqipëri u paraqitën si shqetësim për regjimin komunist që në vitet e para të pasluftës. Besimi në Zot dhe të...
NDIHMO
Translate »