Kryefaqja Etiketat Asim Goga

Etiketë: Asim Goga

Asim Goga/ Në të njëjtin burg me nënën time

"Mua dhe nënën në burg, ishte buruca aty dhe nuk më linin për të parë nënën. Unë e shihja nënën, nëna më shikonte mua...

MË TË LEXUARAT

NDIHMO
Translate »