Kryefaqja Etiketat Xhuliana Pervizi

Etiketë: Xhuliana Pervizi

Maria 3-vjeçare që u "braktis" nga nëna për t'i shpëtuar kampit...

"U ndanë ashtu mes dhimbjes dhe u panë pas 17 vjetësh në Plug në një tjetër kamp internimi. Maria kishte ardhur me bashkëshortin e...
NDIHMO
Translate »