Kryefaqja Etiketat Poeti pa varr i strukur në kujtesën e kombit

Etiketë: poeti pa varr i strukur në kujtesën e kombit

At Gjergj Fishta, poeti pa varr i strukur në kujtesën e...

“Me ty, Patër Gjergj, kombi naltësohet dhe madhënohet para popujve të tjerë, prandaj sot krejt populli shqiptar të përulet, djelmnia intelektuale vajton humbjen Tande...
NDIHMO
Translate »