Kryefaqja Etiketat Don Alfons Tracki

Etiketë: Don Alfons Tracki

Luigj Dushaj: Si më pushkatuan babain, pse ishte kundër komunizmit

Në 19 korrik 1946, gazeta “Bashkimi” e asaj kohe shpall vendimin e gjyqit të Shkodres kundër 21 të akuzuarve si kriminele lufte dhe armiq...
NDIHMO
Translate »