Ju lutem, plotesoni fushat e kerkuara.
Mbyll formen

Ju lutem zgjidhni imazhin qe do te ngarkoni.

Lajme

blank

Duke pritur ekzekutimin

Rrallë ndodh që dikush që është i dënuar me vdekje, të shpëtojë dhe të shkruajë Lexo më shumë