Ju lutem, plotesoni fushat e kerkuara.
Mbyll formen

Ju lutem zgjidhni imazhin qe do te ngarkoni.

Lajme

Dhjetor 1944, Tuk Jakova: Si e gjetëm Shkodrën pas ikjes së gjermanëve

Letra e 6 dhjetorit ku zbulohet aktiviteti i komunistëve pas hyrjes në Shkodër dhe arrestimet Lexo më shumë