Ju lutem, plotesoni fushat e kerkuara.
Mbyll formen

Ju lutem zgjidhni imazhin qe do te ngarkoni.

Lajme

Kryengritja antikomuniste në Postribë, 18 burra u pushkatuan, 30 shtëpi u shkrumbuan

18 burra u morën dhe pushkatuan në mes të fshatit, pa gjyq dhe në shenjë Lexo më shumë