Vritet gjatë tentativës për arratisje në Laç ku vuante dënimin. Vrasja mund të ishte shmangur, por polici qëlloi me pistoletë mbi djalin e ri, 22-23 vjeçar dhe e la të vrarë.

Burimi: Dëshmia e Rustem Berishës
Ju lutem, plotesoni fushat e kerkuara.
Mbyll formen

Ju lutem zgjidhni imazhin qe do te ngarkoni.