Ju lutem, plotesoni fushat e kerkuara.
Mbyll formen

Ju lutem zgjidhni imazhin qe do te ngarkoni.

Lajme

blank

Mars 1948, gjyqi i "grupit të tretë të deputetëve", ku asnjë prej të dënuarve nuk qe deputet

Pas dënimit të dy grupeve të para të deputetëve, përkatësisht procesit të shtatorit 1947 dhe Lexo më shumë